X
گارانتی سنسور فشار هاگلر

گارانتی

مصرف کننده گرامی ضمن تشکر ازخرید شما لازم به ذکر است تمامی اطلاعات مربوط به نصب سنسور فشار در کاتالوگ موجود در بسته محصول قرار داده شده است که شما می توانید جهت نصب صحیح از اطلاعات آن استفاده نمایید.در صورت بروز هر نوع اشکال پس از نصب لطفا برای استفاده از گارانتی سنسور فشار با  آقای رستم خانی به شماره ۰۹۳۳۱۴۴۹۱۴۰ تماس حاصل نمایید.

  توجه به این نکته الزامیست که گارانتی شامل موارد زیر نمی باشد:
• اتصال اشتباه منبع تغذیه
• عدم اتصال پایه ارت به سیستم ارت استاندارد
• آسیب به دیافراگم از طریق لمس یا ضربه اشیاء خارجی

مشاوره و خدمات پس از فروش سنسور فشار هاگلر

 

 

مشاوره رایگان

تیم پشتیبانی هاگلر در هر زمان پاسخگوی شما عزیزانی است که درمورد سنسور فشار و نحوه نصب آن با ابهامات و سوالاتی مواجه هستید . لازم به ذکر است که مهم نیست سنسور فشار از چه برندی است و ما آمادگی مشاوره رایگان و پاسخگویی به تمامی سوالات در زمینه سنسور فشار و لوازم جانبی آن را داریم. لطفا در صورت نیاز به مشاوره با واحد پشتیبانی هاگلر به شماره 09331449140  تماس حاصل فرمایید.

ضمانت اصالت سنسور فشار هاگلر

 

 

ضمانت اصالت کالا

شرکت هاگلر با افتخار اعلام می نماید،تمام سنسورهای عرضه شده توسط این شرکت ساخت کشور آلمان بوده و با اطمینان اصالت کالای عرضه شده را تضمین می کند. به منظور تضمین اصالت کالا،تمام سنسور های فشار برند هاگلر ،دارای سریال نامبر جداگانه بوده که حاکی از منحصر به فرد بودن کالای عرضه شده می باشد. همچنین با هدف تضمین کیفیت ،تمامی سنسورهای فشار هاگلر دارای گارانتی یک ساله بوده که با برگ گارانتی معتبر عرضه می گردد. لازم به ذکر است در جهت تامین اعتماد مشتری ، کلیه کالاهای مشمول گارانتی توسط شرکت هاگلر ، پس از تحویل به خریدار،در صورت عدم استفاده به مدت 7 روز پس از خرید ، ضمانت بازگشت داشته تا زمینه اطمینان در انتخاب مشتری حاصل شود.

نمایندگان سنسور فشار هاگلر

 

نمایندگی

همکاری با شما افتخار ماست و هدف از ارائه نمایندگی هاگلر به شهرهای مختلف در سطح کشور ، صرفا بالا بردن مقدار فروش نیست بلکه سیاست اصلی هاگلر ارائه خدمات با کیفیت به مصرف کنندگان نهایی است .ما همواره از نمایندگان محترم خواهشمندیم که هاگلر را در ارائه خدمات هرچه مناسب تر به مشتریان نهایی یاری نمایند از مهمترین نکات حائز اهمیت برای انتخاب نماینده می توان به دانش فنی، مدت زمان فعالیت و خوش نام و خوش حساب بودن نماینده اشاره کرد.

درباره ما

شرکت هاگلر ایران از سال1389 ، در قالب زیر مجموعه شرکت بین المللی فیوچر اسکای، به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت هاگلر آلمان؛ در دفتر ایران فعالیت خود را با هدف اصلی ارایه خدمات در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار آغاز نمود.

از همان سالهای نخست، شهرت و اعتبار این گروه، علاوه بر تاکید بر کیفیت انجام امور و احترام به خواسته مشتریان ، در گرو ارایه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بوده و در حال حاضر از جایگاه رفیعی در این زمینه برخوردار می باشد.

بیشتر بدانیم >
واحد پشتیبانی

تیم پشتیبانی هاگلر پاسخگوی تمامی اشخاصی است که درمورد سنسور فشار و نحوه نصب آن سوال دارند . لازم به ذکر است که مهم نیست سنسور فشار از چه برندی است و ما آمادگی پاسخگویی به تمامی سوالات در زمینه سنسور فشار و لوازم جانبی آن را داریم.

لطفا در صورت نیاز به مشاوره با واحد پشتیبانی هاگلر تماس حاصل فرمایید 09331449140

بیشتر بدانیم >

تماس با ما

دفتر فروش : تهران ، صادقیه ، باغ فیض، خیابان باهنر(خجسته پور) ، پلاک 110(ساختمان ونوس) ، واحد39 شماره های تماس : 44976345-021 - 02144976441

دفتر پشتیبانی : اصفهان، خ بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، کوچه 29 ساختمان پردیس طبقه 4 واحد 10 تلفن: 03132684915

دفتر امارات : دبی ، دیره ، خیابان پور سعید ، ساختمان سیتی فارمسی واحد3 تلفن: 0097142595133