X

ارزش هایی که سنسور فشار هاگلر برای مشتریان خود ایجاد می کند.

چرا هاگلر

شرکت هاگلر همواره سعی در تامین قطعات صنعتی و ابزار دقیق از جمله رنج های مختلف سنسور فشار را برای شما صنعتگران گرامی دارد و از این رو  جلب رضایت مشتری به عنوان هدف اصلی هاگلر می باشد.

کیفیت بالا (High Quality)

شرکت هاگلر با تاکید بر بهبود مستر کیفیت در صدد برآورد سازی ابعاد کیفیت به شرح زیر می باشد: -عملکرد: عملکرد دلالت بر ویژگی های عملیاتی اولیۀ محصول دارد. شرکت هاگلر با در اولویت قرار دادن نیاز مشتریان سعی در تحقق این بعد از کیفیت نموده است. -مشخصه ها :این بُعد بر ویژگی های اضافه ای دلالت دارد که جذابیت محصول یا خدمات را برای کاربر افزایش می دهد . شرکت هاگلر، با ارائه خدمات و مشاوره های رایگان به مشتریان، سعی در تحقق این بعد از کیفیت نموده است. -قابلیت اطمینان : قابلیت اطمینان عبارتست از احتمال اینکه یک محصول در ظرف یک دورۀ زمانی معین ، دچار نقصان نشود و یا بد کار نکند. شرکت هاگلر با برخورداری از گارانتی محصول، سعی در تحقق این بعد از کیفیت نموده است. -متابعت عبارست از دقتی که بر اساس آن ، محصول یا خدمات ، استانداردهای معینی را برآورده می کند. شرکت هاگلر، با رعایت های دقیق استاندارهای صنعتی، سعی در تحقق این بعد از کیفیت نموده است. -دوام دلالت بر طول عمر یک کالا دارد. شرکت هاگلر با ارایه محصولی با طول عمر بالا ، سعی در تحقق این بعد از کیفیت نموده است. -این بُعد عبارتست از سرعتی که بر اساس آن ، محصول تعمیر می شود و به عملیات باز می گردد . شرکت هاگلر، با در نظر گرفتن قابلیت تعمیر و تعویض کالا،میزان پاسخگویی به مشتریان،و با گارانتی محصولات خود، سعی در تحقق این بعد از کیفیت نموده است -زیبایی شناسی ، یک بعد ذهنی و فردی است که نوع پاسخ کاربر به یک محصول را نشان می دهد شرکت هاگلر، با اهمیت دادن به ظاهر محصول، جنس محصول، و وزن محصول، سعی در تحقق این بعد از کیفیت نموده است.

ضمانت اصالت کالا (Original)

شرکت هاگلر با افتخار اعلام مینماید،تمام سنسورهای عرضه شده توسط این شرکت ساخت کشور آلمان بوده و با اطمینان اصالت کالای عرضه شده را تضمین میکند. به منظور تضمین اصالت کالا،تمام سنسور فشار برند هاگلر ،دارای سریال نامبر جداگانه بوده که حاکی از منحصر به فرد بودن کالای عرضه شده می باشد. همچنین با هدف تضمین کیفیت ،تمامی سنسورهای فشار هاگلر دارای گارانتی یک ساله بوده که با برگ گارانتی معتبر عرضه میگردد. لازم به ذکر است در جهت تامین اعتماد مشتری ، کلیه کالاهای مشمول گارانتی توسط شرکت هاگلر ، پس از تحویل به خریدار،در صورت عدم استفاده به مدت 7 روز پس از خرید ، ضمانت بازگشت داشته تا زمینه اطمینان در انتخاب مشتری حاصل شود.

گارانتی (Guaranteed)

گارانتي تعهدي است که فروشنده در مقابل محصول يا خدماتي ارائه مي کند، و معمولا متعهد مي شود در صورت برآورده نشدن ادعاي خود، حاضر به تعمير يا تعويض کالا خواهد شد. شرکت هاگلر با گارانتی محصولات خود اقدام به انجام این تعهد نموده است. با توجه به اینکه محصولات شرکت هاگلر، شامل یک سال گارانتی تعویض می باشد،لذا این شرکت، به مشتریان گرامی، این تعهد را می دهد که در صورت رعایت اصول شرکت، هر گونه خسارت و نقصان را برطرف نموده و ضمن تعویض یک ساله محصولات خود، در صدد جلب رضایت مشتری می باشند.

طول عمر بالا (Longlasting)

عمر کالا دلالت بر زمان قابل استفاده بودن کالا دارد و نشانگر مدت مفید بودن محصول می باشد. محصولات شرکت هاگلر، با توجه به رعایت استاندارهای صنعتی در تولید و استفاده از متریال مرغوب، سعی در به حداکثر رسانی طول عمر محصولات خود نموده است. سنسورهای فشار برند هاگلر، علاوه بر عمر مفید، دارای پایداری بالایی در اندازه گیری می باشند که این موضوع بر پایایی و روایی سنجنش دلالت دارد، به این معنا که پس از استفاده طولانی مدت و مداوم، باز هم دقت اندازه گیری، به میزان همان دقت اولیه می باشد و دفعات استفاده تاثیری بر کاهش دقت و حساسیت محصول ندارد.

پیشرو (Leading)

پیشرو بودن به معنای پیش قدم بودن و پیشتاز بودن می باشد و شرکت هاگلر با پیشتازی در زمینه تامین تجهیزات صنعتی و اتوماسیون صنعتی، سعی در تحقق این امر دارد. چرا که شرکت هاگلر آلمان ضمن تنوع محصول، رنج ها و محصولات متفاوت را در برگرفته و با هدف تامین تجهیزات صنعتی در سطح وسیع، تمامی تلاش خود را در راستای تحقق این امر،معطوف نموده است. از جمله اهداف بلند مدت این مجموعه، قرار گرفتن در ردیف برتر ارائه سنسور به بخش صنعت می باشد و تلاش و نتیجه این مجموعه رسیدن به این نقطه را به اثبات می رساند.

باارزش و نفیس بودن (Exquisite)

شرکت هاگلر با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا اقدام به ساخت محصولات باکیفیتی نموده است که ضمن کاربردی بودن، نفیس و باارزش بوده. این شرکت، با رعایت استانداردهای بین الملی سنسورهایی با رنج های مختلف تولید نموده که دارای ویژگی های خاص می باشد، از جمله وجه تمایز این محصولات، IP6 بالذاته است که این موضوع در نظافت صنعتی، تاثیر بسزایی دارد همچنین بدنه تمام استیل محصولات، یکی دیگر از وجوه تمایز این محصول می باشد.

انقلابی بودن (Revolutionary)

شرکت هاگلر، با دید خلاقانه و روشن در صدد ایجاد تغییرات انقلابی در زمینه تامین تجهیزات انقلابی می باشد، بدین منظور با هدف تامین گسترده قطعات صنعتی و ارائه مشاوره رایگان و همه جانبه توسط تیم فنی و پشتیبانی تیم هاگلر، سعی در شناخت بازار، شناخت نیاز مشتری و برطرف نمودن نیاز صنعت می باشد.

درباره ما

شرکت هاگلر ایران از سال1389 ، در قالب زیر مجموعه شرکت بین المللی فیوچر اسکای، به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت هاگلر آلمان؛ در دفتر ایران فعالیت خود را با هدف اصلی ارایه خدمات در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار آغاز نمود.

از همان سالهای نخست، شهرت و اعتبار این گروه، علاوه بر تاکید بر کیفیت انجام امور و احترام به خواسته مشتریان ، در گرو ارایه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بوده و در حال حاضر از جایگاه رفیعی در این زمینه برخوردار می باشد.

بیشتر بدانیم >
واحد پشتیبانی

تیم پشتیبانی هاگلر پاسخگوی تمامی اشخاصی است که درمورد سنسور فشار و نحوه نصب آن سوال دارند . لازم به ذکر است که مهم نیست سنسور فشار از چه برندی است و ما آمادگی پاسخگویی به تمامی سوالات در زمینه سنسور فشار و لوازم جانبی آن را داریم.

لطفا در صورت نیاز به مشاوره با واحد پشتیبانی هاگلر تماس حاصل فرمایید 09331449140

بیشتر بدانیم >

تماس با ما

دفتر فروش : تهران ، صادقیه ، باغ فیض، خیابان باهنر(خجسته پور) ، پلاک 110(ساختمان ونوس) ، واحد39 شماره های تماس : 44976345-021 - 02144976441

دفتر پشتیبانی : اصفهان، خ بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، کوچه 29 ساختمان پردیس طبقه 4 واحد 10 تلفن: 03132684915

دفتر امارات : دبی ، دیره ، خیابان پور سعید ، ساختمان سیتی فارمسی واحد3 تلفن: 0097142595133