X

خدمات و پشتیبانی سنسور فشار هاگلر

شرکت هاگلر به عنوان زیر مجموعه ای از شرکت بازرگانی فیوچر اسکای همواره در راستای جلب رضایت مشتریان فعالیت نموده و مفتخر است که از طریق واحد پشتیبانی فنی ارائه دهنده کلیه خدمات تخصصی سنسور فشار هاگلر و سایر برندها ، به متقاضیان و مشتریان عزیز می باشد. از جمله خدمات تیم پشتیبانی فنی هاگلر:آموزش و مشاوره فنی ، راهنمای انتخاب صحیح سنسور فشار ، مشاوره در هنگام نصب و راه اندازی ، عیب یابی و رفع خطای سیستم و ارائه خدمات پس از فروش می باشد .امید است بتوانیم شما عزیزان را در راستای رسیدن به اهداف صنعتی و تجاری خود یاری دهیم.

 

آموزش و مشاوره فنی

آموزش و مشاوره فنی یکی ‌از مهم ترین اهداف تیم پشتیبانی فنی هاگلر می باشد . تلاش برای آموزش مطلوب و ارائه مشاوره مناسب منجر به افزایش اطلاعات و کاهش هزینه‌های مشتریان خواهد شد. پشتیبانی فنی سنسور فشار هاگلر، متشکل از افراد متخصص و با تجربه در این زمینه،همواره آماده ارائه خدمات آموزشی و مشاوره به مشتریان عزیز می باشد.

 

راهنمای انتخاب صحیح سنسور فشار

واحد پشتیبانی فنی هاگلر در تلاش است تا در راستای انتخاب سنسور فشار مناسب با شناخت نیاز و با تعهد به زمانبندی و هزینه تعریف شده ، خدمات مناسبی به مشتریان و متقاضیان ارائه دهد . مشاوره فنی با بررسی عوامل محیطی و اهداف کاربردی و با در نظر گرفتن اولویت در کیفیت ، دقت ، قیمت و سایر عوامل موثر، ارائه می شود و پاسخگویی سوالات مشتریان و متقاضیان عزیز انجام خواهد شد.

مشاوره در هنگام نصب و راه اندازی

پشتیبانی فنی هاگلر به عنوان یک تیم متخصص و با تجربه در زمینه نصب و راه اندازی ترانسمیتر فشار آماده ارائه خدمات نصب و مشاوره تخصصی در این زمینه می باشد. این تیم ضمن بازدید از محل نصب سنسور در مواقع ضروری و بررسی عوامل محیطی و سیستمی آماده ارائه خدمات تخصصی می باشد.

 

عیب یابی و رفع خطای سیستم

یکی دیگر از وظایف مهم پشتیبانی فنی هاگلر عیب یابی و رفع خطای سیستم به منظور افزایش طول عمر سنسور فشار می باشد .پشتیبانی فنی هاگلر پاسخگوی تمامی مشکلات نصب و عیب یابی سیستم بوده و در صدد برطرف نمودن خطا در کمترین زمان و با تضمین قطعی می باشد.

خدمات پس از فروش

پشتیبانی فنی هاگلر خدمات پس از فروش را یکی از مراحل اصلی چرخه حیات محصول و پل ارتباطی پایدار با مشتریانش میداند و همواره این تیم تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با رفع ابهامات و مشکلات، شرایط لازم برای استفاده کاملتر مشتریان از راهکارها وامکانات را فراهم کند. تلفیق دانش واستفاده از فناوری های روزکه همواره مورد توجه شرکت هاگلر بوده، به ما کمک میکند تا پشتیبانی کامل وموثری از راهکارها و سیستمهای خود ارائه کرده و مشتریان را در بالا بردن بهره وری کسب و کارشان یاری نمائیم.

جستجو بازدیدها

جدیدترین بازدیدها

  • بازدید از محل
تیم فنی هاگلر آمادگی بازدید از محل نصب به منظور کمک رسانی به شما عزیزان را دارد و بدین منظور می توانید گزارش بازدید های تیم فنی هاگلر را مطالعه نمایید.

December 2018
November 2018
این بازدید در تاریخ 97/08/28 توسط تیم فنی هاگلر با هدف  جلب رضایت و ارایه خدمات به مشتری انجام گردیده است.
بیشتر بدانیم
این بازدید در تاریخ 97/07/28 توسط تیم فنی هاگلر با هدف  جلب رضایت و ارایه خدمات به مشتری انجام گردیده است.
بیشتر بدانیم
این بازدید در تاریخ 97/07/25توسط تیم فنی هاگلر با هدف جلب رضایت و ارایه خدمات به مشتری انجام گردیده است.
بیشتر بدانیم
این بازدید در تاریخ 97/08/13 توسط تیم فنی هاگلر با هدف جلب رضایت و ارایه خدمات به مشتری انجام گردیده است.
بیشتر بدانیم

تماس با پشتیبانی

راهنمای نصب سنسور فشار هاگلر

فایل راهنمای نصب به زبان فارسی در داخل جعبه هاگلر موجود است . همچنین می توانید از طریق لینک زیر راهنمای نصب را مطالعه نمایید . در ضمن به همه مشتریان گرامی توصیه می کنیم به علت اینکه نحوی نصب سنسور فشار بسیار مهم و حائز اهمیت است قبل از نصب جهت راهنمایی با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. سپاسگزارم

راهنمای نصب

آیا می دانید نصب صحیح سنسور فشار باعث افزایش طول عمر سنسور و عدم آسیب به ماشین آلات شما می شود؟
درباره ما

شرکت هاگلر ایران از سال1389 ، در قالب زیر مجموعه شرکت بین المللی فیوچر اسکای، به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت هاگلر آلمان؛ در دفتر ایران فعالیت خود را با هدف اصلی ارایه خدمات در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار آغاز نمود.

از همان سالهای نخست، شهرت و اعتبار این گروه، علاوه بر تاکید بر کیفیت انجام امور و احترام به خواسته مشتریان ، در گرو ارایه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بوده و در حال حاضر از جایگاه رفیعی در این زمینه برخوردار می باشد.

بیشتر بدانیم >
تیم پشتیبانی

تیم پشتیبانی هاگلر پاسخگوی تمامی اشخاصی است که درمورد سنسور فشار و نحوه نصب آن سوال دارند . لازم به ذکر است که مهم نیست سنسور فشار از چه برندی است و ما آمادگی پاسخگویی به تمامی سوالات در زمینه سنسور فشار و لوازم جانبی آن را داریم.

لطفا در صورت نیاز به مشاوره با واحد پشتیبانی هاگلر تماس حاصل فرمایید 09331449140

بیشتر بدانیم >

تماس با ما

دفتر فروش : تهران ، صادقیه ، باغ فیض، خیابان باهنر(خجسته پور) ، پلاک 110(ساختمان ونوس) ، واحد39 شماره های تماس : 44976345-021 - 02144976441

دفتر پشتیبانی : اصفهان، خ بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، کوچه 29 ساختمان پردیس طبقه 4 واحد 10 تلفن: 03132684915

دفتر امارات : دبی ، دیره ، خیابان پور سعید ، ساختمان سیتی فارمسی واحد3 تلفن: 0097142595133