X

خدمات و پشتیبانی سنسور فشار هاگلر

تیم پشتیبانی سنسور فشار هاگلر همواره آماده ارائه خدمات به "مصرف کنندگان سنسور فشار" ، " ماشین سازان" ، "عاملان فروش" و "نمایندگان سنسور فشار هاگلر" می باشد . ما از تمامی خریداران گرامی خواهشمندیم قبل از نصب سنسور فشار جهت راهنمایی و بهره بری بهتر با تیم پشتیبانی تماس حاصل فرمایند . سپاسگزارم

آموزش

واحد آموزش هاگلر وظیفه خود می داند که در صورت نیاز، به تمامی نمایندگان، عاملان فروش، ماشین سازان، پیمانکاران و تعمیرکاران محترم نحوه استفاده صحیح از سنسور فشار را آموزش دهد.

انتخاب سنسور فشار مناسب

استراتژی ما مشاوره و کمک برای انتخاب سنسور فشار متناسب با شرایط دستگاه و صنعت شماست . چنانچه سنسور فشار مناسب را موجود نداشته باشیم شما را راهنمایی خواهیم کرد که از چه برندی استفاده و چگونه آن را تهیه نمایید.

 

نصب کالا

نصب صحیح سنسور فشار با توجه به تنوع کاربرد آن در صنایع مختلف بسیار مهم است ، ما به شما کمک می کنیم که با روش صحیح نصب، "طول عمر سنسور فشار" و "ماشین آلات" خود را به شکل چشمگیری بالا ببرید.

عیب یابی

در صورت نیاز با مراجعه حضوری به محل نصب ضمن عیب یابی سنسور یا دستگاهی که سنسور فشار روی آن نصب شده ، به شما کمک خواهیم کرد که با اصلاح روند، بهترین بهره وری را داشته باشید.

جستجو بازدیدها

جدیدترین بازدیدها

  • بازدید از محل
تیم فنی هاگلر آمادگی بازدید از محل نصب به منظور کمک رسانی به شما عزیزان را دارد و بدین منظور می توانید گزارش بازدید های تیم فنی هاگلر را مطالعه نمایید.

December 2018
November 2018
این بازدید در تاریخ 97/08/28 توسط تیم فنی هاگلر با هدف  جلب رضایت و ارایه خدمات به مشتری انجام گردیده است.
بیشتر بدانیم
این بازدید در تاریخ 97/07/28 توسط تیم فنی هاگلر با هدف  جلب رضایت و ارایه خدمات به مشتری انجام گردیده است.
بیشتر بدانیم
این بازدید در تاریخ 97/07/25توسط تیم فنی هاگلر با هدف جلب رضایت و ارایه خدمات به مشتری انجام گردیده است.
بیشتر بدانیم
این بازدید در تاریخ 97/08/13 توسط تیم فنی هاگلر با هدف جلب رضایت و ارایه خدمات به مشتری انجام گردیده است.
بیشتر بدانیم

تماس با پشتیبانی

راهنمای نصب سنسور فشار هاگلر

فایل راهنمای نصب به زبان فارسی در داخل جعبه هاگلر موجود است . همچنین می توانید از طریق لینک زیر راهنمای نصب را مطالعه نمایید . در ضمن به همه مشتریان گرامی توصیه می کنیم به علت اینکه نحوی نصب سنسور فشار بسیار مهم و حائز اهمیت است قبل از نصب جهت راهنمایی با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. سپاسگزارم

راهنمای نصب

آیا می دانید نصب صحیح سنسور فشار باعث افزایش طول عمر سنسور و عدم آسیب به ماشین آلات شما می شود؟
درباره ما

شرکت هاگلر ایران از سال1389 ، در قالب زیر مجموعه شرکت بین المللی فیوچر اسکای، به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت هاگلر آلمان؛ در دفتر ایران فعالیت خود را با هدف اصلی ارایه خدمات در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار آغاز نمود.

از همان سالهای نخست، شهرت و اعتبار این گروه، علاوه بر تاکید بر کیفیت انجام امور و احترام به خواسته مشتریان ، در گرو ارایه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بوده و در حال حاضر از جایگاه رفیعی در این زمینه برخوردار می باشد.

بیشتر بدانیم >
تیم پشتیبانی

تیم پشتیبانی هاگلر پاسخگوی تمامی اشخاصی است که درمورد سنسور فشار و نحوه نصب آن سوال دارند . لازم به ذکر است که مهم نیست سنسور فشار از چه برندی است و ما آمادگی پاسخگویی به تمامی سوالات در زمینه سنسور فشار و لوازم جانبی آن را داریم.

لطفا در صورت نیاز به مشاوره با واحد پشتیبانی هاگلر تماس حاصل فرمایید 09331449140

بیشتر بدانیم >

تماس با ما

دفتر فروش : تهران ، صادقیه ، باغ فیض، خیابان باهنر(خجسته پور) ، پلاک 110(ساختمان ونوس) ، واحد39 شماره های تماس : 44976345-021 - 02144976441

دفتر پشتیبانی : اصفهان، خ بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، کوچه 29 ساختمان پردیس طبقه 4 واحد 10 تلفن: 03132684915

دفتر امارات : دبی ، دیره ، خیابان پور سعید ، ساختمان سیتی فارمسی واحد3 تلفن: 0097142595133