X

 

سنسور فشار ویکا WIKA سری A-1200

سنسور فشار ویکا WIKA سری A-1200 یک سنسور فشار بدون صفحه نمایش است که می تواند از طریق IO-Link به صورت انعطاف پذیری برنامه ریزی شده و از طریق روش های مختلف نظیر مانیتورینگ فشار و یا به عنوان یک سوییچ  الکترونیکی PNP / NPN برای کنترل فرآیند مورد استفاده قرار گیرد.
 

ایمنی بیشتر از طریق ارتباط دیجیتالی

به دلیل وجود IO-Link، سنسور فشار WIKA ویکا سری A-1200 برای استفاده در دستگاه های هوشمند ایده آل می باشد. برای اطمینان از نتایج دقیق اندازه گیری در بلند مدت، سنسور فشار وابسته به توابع تشخیصی است که وضعیت تجهیز را نظارت می کنند. علاوه بر این، سنسور ویکا سری A-1200 را می توان از طریق سیگنال دیجیتال، به راحتی در هر زمان پیکربندی کرد.
 
 
 
سنسور فشار WIKA ویکا مدل A-1200
 

قوی و با دوام حتی در محیط های سخت 

ورژن مستحکم مدل A-1200 به طور اختصاصی برای شرایط محیطی سخت طراحی شده است. به دلیل استفاده از کانکشن الکتریکی جوشکاری شده M12 x 1 ، این سنسور به راحتی می تواند شوک بار تا  g 1000 را تحمل کند. این سنسور برای سیال های با دمای بین -40 … +125 درجه سانتی گراد طراحی شده و بنابراین می تواند در اکثر کاربردها استفاده شود. به دلیل طراحی قوی این سنسور، زمان خرابی و هزینه های همراه با آن به طور قابل توجهی کاهش یافته است. 

 

یکپارچه سازی ساده OEM

ادغام و تبدیل سنسور فشار مدل A-1200 به یک سری OEM به سرعت قابل دستیابی است. سنسورها می توانند توسط شرکت  WIKA براساس پارامترهای مشتری از پیش تنظیم شوند. برنامه ریزی خودکار IO-Link نیز می تواند زمان پیکربندی در کارخانه را کوتاه ترکند. 
 

تعمیر سریع به دلیل بازخورد تصویری 

یک نمایشگر 360 درجه LED اطلاعات تصویری در مورد وضعیت سنسور را ارائه می دهد. سیگنال های سبز (خوب و ایده آل)، زرد (وضعیت حساس) و یا قرمز (خطا)، تشخیص سریع خطا و تصحیح آن را ممکن می سازد. برای تعمیر و نگهداری، یک تابع چشمک زن از طریق IO-Link بازدهی سنسور فشار را افزایش می دهد. بنابراین از سردرگمی جلوگیری شده و سرعت تعمیرات افزایش می یابد. 

 

سنسور فشار WIKA ویکا مدل A-1200

 
 

کاربردها

  • ابزارهای ماشینی
  • هیدرولیک و پنوماتیک
  • مهندسی اتوماسیون
  • ساخت ماشین های خاص برای اهداف خاص
 

ویژگی های خاص

  • سنسورهای خاص صنعتی نسل 4 باعث بهبود ارتباط و تشخیص خطا می شوند.

  • طراحی شده برای نیازهای سخت، که قابلیت تحمل شوک بار تا  g1000 و محدوده دمایی

        [-40 … +125 °C [-40 ... +257 °F را دارند.

  • طراحی بهینه که یکپارچه سازی بهینه سری های OEM را آسان می نماید.
  • نمایشگر 360 درجه LED رنگی که عیب یابی مشکلات را آسان می نماید.

 

 

 

Related

درباره ما

شرکت هاگلر ایران از سال1389 ، در قالب زیر مجموعه شرکت بین المللی فیوچر اسکای، به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت هاگلر آلمان؛ در دفتر ایران فعالیت خود را با هدف اصلی ارایه خدمات در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار آغاز نمود.

از همان سالهای نخست، شهرت و اعتبار این گروه، علاوه بر تاکید بر کیفیت انجام امور و احترام به خواسته مشتریان ، در گرو ارایه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بوده و در حال حاضر از جایگاه رفیعی در این زمینه برخوردار می باشد.

بیشتر بدانیم >
عضویت درخبرنامه
Name

تماس با ما

دفتر فروش : تهران ، صادقیه ، باغ فیض، خیابان باهنر(خجسته پور) ، پلاک 110(ساختمان ونوس) ، واحد39 شماره های تماس : 44976345-021 - 02144976441

دفتر پشتیبانی : اصفهان، خ بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، کوچه 29 ساختمان پردیس طبقه 4 واحد 10 تلفن: 03132684915

دفتر امارات : دبی ، دیره ، خیابان پور سعید ، ساختمان سیتی فارمسی واحد3 تلفن: 0097142595133