X

برچسب

آخرین مقالات

ترانسميتر فشار Noris Group

 

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده سنسور فشار noris-group

شرکت noris-group یک کمپانی آلمانی است که توانسته بیش از 90 سال در سطح اول دنیا با بزرگترین برند ها در زمینه تولید انواع سنسور رقابت نماید. سنسور فشار یکی از کاربردی ترین محصولات شرکت noris-group می باشد. البته سنسور های دیگری نظیر سنسور دما و یا سنسور سرعت نیز در شرکت noris-group با بهترین کیفیت ممکن تولید می شوند. سنسور noris-group معمولا از نظر ایمنی و کیفیت بسیار مطلوب بوده، از این رو در مواردی که نیاز به ایمنی بالا بوده نیز می توان از سنسور فشار noris-group استفاده نمود.
شرکت noris-group با تولید سنسور های باکیفیت، توانسته خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان سنسور در آلمان و حتی کل دنیا ثابت کند. زیرا محصولات تولیدی این شرکت از جمله سنسور فشار noris-group به کشور های مختلف دنیا صادر می شوند. تولید سنسور فشار باکیفیت را معمولا شرکت noris-group سر لوجه کار خود قرار داده است. بدین ترتیب این شرکت می تواند برای صادرات محصولات خود به کشور های مختلف دنیا رقابت نماید. زیرا معمولا سنسور قطعه بسیار مهم و حیاتی است، از این رو در صورتی که کیفیت لازم را نداشته باشد، امکان صادرات آن حتی به کشور های نه چندان پیشرفته نیز وجود ندارد.
این موضوع باعث شده تا همواره مدیریت و کارکنان شرکت noris-group تمامی تلاش خود را برای بالا بردن سطح کیفی سنسور ها بنمایند. از این رو می توان سرعت و دقت مناسب را از بهترین مزایای سنسور فشار noris-group دانست. بدین ترتیب میزان مصرف کنندگان سنسور فشار noris-group هر روز گسترده تر می شود.
pressure-transmitter...

کاربرد سنسور فشار noris-group

شرکت noris-group توانسته با نوآوری های متعدد خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع سنسور در جهان معرفی نماید. در هر سال بیش از 30000 سنسور توسط شرکت noris-group تولید و روانه بازار می شود. از این سنسور ها معمولا در سیستم های اتوماسیون خودرو، سیستم ایمنی موتور و پانل، کشتیرانی و هواشناسی استفاده می شود. از سال 1925 تنها چند کشتی در آلمان تولید شده که از سنسور های noris-group در آن استفاده نشده است. از این رو می توان نتیجه گرفت که شرکت noris-group در حوزه کاری خود بسیار معتبر و معروف می باشد.
شرکت noris-group با تولید سنسور های باکیفیت بیش از 80 سال است که در زمینه هواشناسی محصولاتی را تولید و روانه بازار می نماید. از این رو معمولا به خوبی نیاز های بازار هواشناسی را شناسایی نموده و محصولات به روز و کاربردی را تولید و روانه بازار می نماید. بدین ترتیب هواشناسی از جمله صنایعی بوده که به طور پیوسته سنسور های تولیدی شرکت noris-group در آن به کار می روند. از این رو یکی از بزرگترین مشتریان شرکت noris-group سازمان های مربوط به هواشناسی می باشند.
 
pressure-sensor-nori...

مزایای سنسور فشار noris-group

از جمله مزایای سنسور فشار noris-group می توان به دوام و طول عمر بالای آنها اشاره نمود، زیرا معمولا شرکت noris-group با استفاده از بهترین مواد اولیه و همچنین دستگاه ها و ماشین آلاتی پیشرفته این سنسور ها را تولید و روانه بازار می نماید. از این رو کیفیت سنسور فشار noris-group بسیار مناسب بوده، در نتیجه دوام و طول عمر آنها نیز بسیار زیاد می باشد. از دیگر مزایای سنسور فشار noris-group این است که به نحوی طراحی و تولید شده اند که به راحتی می توان با استفاده از آنها، فشار مطلق و فشار نسبی را اندازه گیری نمود.
 
هرگونه استفاده از محتوای این سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Related

درباره ما

شرکت هاگلر ایران از سال1389 ، در قالب زیر مجموعه شرکت بین المللی فیوچر اسکای، به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت هاگلر آلمان؛ در دفتر ایران فعالیت خود را با هدف اصلی ارایه خدمات در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار آغاز نمود.

از همان سالهای نخست، شهرت و اعتبار این گروه، علاوه بر تاکید بر کیفیت انجام امور و احترام به خواسته مشتریان ، در گرو ارایه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بوده و در حال حاضر از جایگاه رفیعی در این زمینه برخوردار می باشد.

بیشتر بدانیم >
عضویت درخبرنامه
Name

تماس با ما

دفتر فروش : تهران- بزرگراه آیت الله اشرفی اصفهانی- قبل از خیابان مرزداران- خیابان خجسته پور(باهنر) - پلاک 110(ساختمان ونوس) تلفن 02144976441-02144976345

دفتر پشتیبانی : اصفهان، خ بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، کوچه 29 ساختمان پردیس طبقه 4 واحد 10 تلفن 03132684915

دفتر امارات : دبی- دیره- منطقه پورت سعید-ساختمان بیزینس پوینت- طبقه 2 - واحد 202 تلفن 0097142595133