X

آخرین مقالات

ترانسميتر فشار Nidec Copal Electronics

 

توضیحاتی در مورد شرکت سازنده سنسور فشار nidec-copal-electronics

شرکت nidec-copal-electronics توانسته بیش از 40 سال فعالیت خود را در بالاترین سطح ممکن انجام دهد. از جمله محصولاتی که این شرکت تولید و روانه بازار نموده، سنسور فشار می باشد.
سنسور فشار nidec-copal-electronics دارای کیفیت بالایی می باشد. شرکت nidec-copal-electronics هر روز به دنبال گسترش کسب و کار خود و همچنین افزایش کیفیت محصولات خود می باشد. از این رو سنسور فشار nidec-copal-electronics با طراحی بسیار ایده آل و به کار بردن مواد اولیه و تکنولوژی بسیار پیشرفته، تبدیل به یکی از بهترین سنسور های موجود در بازار شده است. معمولا شرکت های مصرف کننده سنسور فشار nidec-copal-electronics از کیفیت آن راضی بوده اند.
چشم انداز شرکت nidec-copal-electronics به دنبال تکنولوژی های جدید و مدرن بوده، تا بتواند محصولاتی همچون سنسور فشار را با مدرن ترین و جدید ترین روش های تولید به بازار عرضه نماید. سنسور فشار nidec-copal-electronics کمک بسیار زیادی به صرفه جویی در وقت می کند. زیرا سرعت و دقت بسیار بالایی دارد.
 
Pressure-sensor-nide...
 

کاربرد سنسور فشار nidec-copal-electronics

سنسور فشار nidec-copal-electronics می تواند به راحتی فشار گاز و یا انواع مایعات را اندازه گیری نماید. بدین ترتیب در صنایع بسیار متفاوتی می توان از این سنسور ها بهره مند شد. سنسور فشار nidec-copal-electronics با پیشرفته ترین تکنولوژی و مواد اولیه ای مرغوب به تولید انبوه رسیده است. این موضوع باعث شده تا کیفیت این سنسورها همیشه حفظ شده و طی 40 سال سابقه معمولا محصولی بی کیفیت توسط شرکت nidec-copal-electronics به بازار عرضه نشده است.
سنسور فشار nidec-copal-electronics می تواند در انواع محصولات مربوط به سیستم های تهویه مطبوع و یا سیستم های هواشناسی به کار برود. البته کاربرد های بسیار زیادی برای سنسور فشار می توان نام برد، که در اینجا به همین موارد بسنده می شود. سنسور فشار یکی از پرکاربرد ترین نمونه از سنسور های موجود در بازار می باشد. زیرا پس از دما، فشار پارامتری است که بیشترین میزان اندازه گیری از آن در صنایع مختلف انجام می شود.
 
Pressure-transmitter...
 

اهمیت تولید سنسور فشار nidec-copal-electronics

امروزه معمولا به خاطر اینکه در صنایع مختلف معمولا استفاده از مخازن تحت فشار بسیار زیاد بوده، نیاز است تا یک سنسور بتواند میزان فشار را در این مخازن اندازه گیری نماید. از مزایای سنسور فشار  nidec-copal-electronics می توان به کم کردن خطر انفجار در مخازن تحت فشار اشاره نمود، زیرا معمولا در صورتی که فشار موجود در مخازن تحت کنترل نباشد، ممکن است از حد مجاز بیشتر شده، این موضوع می تواند منجر به انفجار بشود.
بدین ترتیب می توان یکی از دلایل اهمیت تولید سنسور فشار nidec-copal-electronics را بالا بردن ایمنی در صنعت دانست. از این رو معمولا شرکت های مختلف در سیستم های تحت فشار خود از سنسور فشار کمک می گیرند، بدین ترتیب می توانند هر لحظه از فشار سیستم مطلع شوند. این موضوع می تواند میزان حوادث را تا حدود زیادی کاهش بدهد.
 
هرگونه استفاده از محتوای این سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Related

درباره ما

شرکت هاگلر ایران از سال1389 ، در قالب زیر مجموعه شرکت بین المللی فیوچر اسکای، به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت هاگلر آلمان؛ در دفتر ایران فعالیت خود را با هدف اصلی ارایه خدمات در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار آغاز نمود.

از همان سالهای نخست، شهرت و اعتبار این گروه، علاوه بر تاکید بر کیفیت انجام امور و احترام به خواسته مشتریان ، در گرو ارایه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بوده و در حال حاضر از جایگاه رفیعی در این زمینه برخوردار می باشد.

بیشتر بدانیم >
عضویت درخبرنامه
Name

تماس با ما

دفتر فروش : تهران- بزرگراه آیت الله اشرفی اصفهانی- قبل از خیابان مرزداران- خیابان خجسته پور(باهنر) - پلاک 110(ساختمان ونوس) تلفن 02144976441-02144976345

دفتر پشتیبانی : اصفهان، خ بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، کوچه 29 ساختمان پردیس طبقه 4 واحد 10 تلفن 03132684915

دفتر امارات : دبی- دیره- منطقه پورت سعید-ساختمان بیزینس پوینت- طبقه 2 - واحد 202 تلفن 0097142595133