X

آخرین مقالات

ترانسميتر فشار Meteo Omnium

هدف از بنیان گذاری شرکت meteo omnium ارائه راه حل هایی برای ایستگاه های آب و هوا می باشد که تمام کارکنان آنها در این زمینه از مهارت و تخصص کافی برخوردارند. در یک بررسی کلی می توان گفت برند meteo omnium محصولات زیر را در بین مشتریان خود عرضه می کند:
1. طراحی و ساخت ایستگاه های هوا
2. طراحی و ساخت سنسورهای رنگی و سنسور فشار meteo omnium
3. نصب، راه اندازی و نگهداری تجهیزات آب و هوایی
4. آموزش هواشناسی و تعمیر و نگهداری فنی
5. انتقال داده، تجسم و ارسال اطلاعات آب و هوا در اینترنت
6. سیستم های هشدار از طریق SMS، IVR، ایمیل و اینترنت
7. ارتباطات (پایانه های PSTN و ADSL، داده های موبایل و GPRS، اترنت، فیبر نوری، لینک های مس ...)
8. تحولات در صنعت آیتی( PC، WEB، الکترونیک جاسازی شده ...)

علاوه بر این، آن ها در صنایعی چون استخرهای نظارتی، آزمایشگاه های تحقیقاتی، تولید انرژی( مزرعه خورشیدی) و کشاورزی نیز محصولاتی را تولید کرده اند. اما دلیلی که باعث شده ما امروز این برند را برای شما معرفی کنیم فعالیت آنها در زمینه تولید انواع سنسور فشار meteo omnium، همچنین طراحی و ساخت سنسورهایی مثل سنسور باران سنج، سنسور دید، سنسور Cryopedometer، سنسور دما و غیره می باشد. تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.
 

meteo-omnium


بررسی کلی کاربرد و انواع مختلفی از سنسور فشار meteo omnium

در واقع طراحی سنسور فشار meteo omnium برای استفاده در شرایط جوی و هوایی مناسب می باشد. در واقع سنسور فشار دستگاهی است که برای اندازه گیری فشار اعمال شده توسط جو زمین بکار می رود. معمولا اکثر سنسور فشارهای meteo omnium را به پانل های الکتریکی مربوط به ایستگاه های METEO OMNIUM متصل می کنند. سنسورهای فشاری که این برند تولید می کند بسته به دقت مورد نظر آنها و محیط هایی که مورد استفاده قرار می گیرند، می توان چندین نوع سنسور فشار meteo omnium را باهم نصب کرد. به بیانی ساده تر، برند METEO OMNIUM می تواند نمونه های مختلفی از سنسورها را با توجه به وضعیتی که دارند، باهم نصب کند. در این بخش عکس دو مورد از سنسور فشار meteo omnium را آورده و به شرح مشخصات آن پرداخته ایم:
 

press-atmos-young

 

•    ویژگی های مکانیکی:

این سنسور دارای ابعادی با اندازه های 80 در 45 در 40 میلی متر بوده است و وزنی معادل 0.08 کیلوگرم دارد.

•    ویژگی های اصلی:

این مدل سنسور فشار محدوده 500 تا 1100 hPa را اندازه گیری می کند و دقت اندازه گیری آن 0.2 hPa (25 ° C) ، 0.3 hPa( از 50- تا 60 درجه سانتی گراد) است. دمای عملیاتی آن نیز 50- تا 60 درجه سانتی گراد می باشد. ورودی منبع تغذیه این سنسور به صورت DC بوده و محدوده 7 تا 30 ولت را نشان می دهد.
 

press-atmos-jumo

 

•    ویژگی مکانیکی:

این سنسور دارای ابعادی به اندازه های 151 در 103 در 73 میلی متر بوده و وزنی معادل 0.3 کیلوگرم دارد. 

•    ویژگی های اصلی:

این مدل سنسور فشار محدوده 800 تا 1200 hPa را اندازه گیری می کند و دقت اندازه گیری آن 0.02 %/K ( از 10 درجه سانتی گراد تا 50 درجه سانتی گراد) مطابق با استانداردهای بین المللی است. دمای عملیاتی آن نیز 10- تا 50 درجه سانتی گراد می باشد. ورودی منبع تغذیه این سنسور به صورت DC بوده و محدوده 19 تا 31 ولت را نشان می دهد. 

 

هرگونه استفاده از محتوای این سایت با ذکر منبع بلامانع است.

Related

درباره ما

شرکت هاگلر ایران از سال1389 ، در قالب زیر مجموعه شرکت بین المللی فیوچر اسکای، به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت هاگلر آلمان؛ در دفتر ایران فعالیت خود را با هدف اصلی ارایه خدمات در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار آغاز نمود.

از همان سالهای نخست، شهرت و اعتبار این گروه، علاوه بر تاکید بر کیفیت انجام امور و احترام به خواسته مشتریان ، در گرو ارایه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بوده و در حال حاضر از جایگاه رفیعی در این زمینه برخوردار می باشد.

بیشتر بدانیم >
عضویت درخبرنامه
Name

تماس با ما

دفتر فروش : تهران- بزرگراه آیت الله اشرفی اصفهانی- قبل از خیابان مرزداران- خیابان خجسته پور(باهنر) - پلاک 110(ساختمان ونوس) تلفن 02144976441-02144976345

دفتر پشتیبانی : اصفهان، خ بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، کوچه 29 ساختمان پردیس طبقه 4 واحد 10 تلفن 03132684915

دفتر امارات : دبی- دیره- منطقه پورت سعید-ساختمان بیزینس پوینت- طبقه 2 - واحد 202 تلفن 0097142595133