X

درباره هاگلر

تاریخچه

شرکت هاگلر ایران از سال1389 ، در قالب زیر مجموعه شرکت بین المللی فیوچر اسکای، به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت هاگلر آلمان؛ در دفتر ایران فعالیت خود را با هدف اصلی ارایه خدمات در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار آغاز نمود. از همان سالهای نخست، شهرت و اعتبار این گروه، علاوه بر تاکید بر کیفیت انجام امور و احترام به خواسته مشتریان ، در گرو ارایه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بوده و در حال حاضر از جایگاه رفیعی در این زمینه برخوردار می باشد که سوابق درخشان این سالها و مشتریان بیشمار آن، حاکی از معتبر و موفق بودن در حوزه فعالیت خود می باشد.

ماموریت هاگلر

گروه صنعتي هاگلر،پيشرفت و توسعه پايدار را لازمه تداوم خود مي داند.لذا به منظور دستيابي به اين مهم و در جهت جلب رضايت مشتري ، ماموريت، چشم انداز و ارزشهاي سازماني را در اين راستا تدوين نموده و ضمن هدفمند نمودن عمليات و اقدامات سازماني، فراهم نمودن زمينه دستيابي به اهداف سازماني را جز وظايف خود مي داند.

دستاوردها و استانداردهاي هاگلر

ارزشمندترين دستاورد گروه هاگلر رضايت مشتريان وفادار مي باشد و تعهد به تعالی و ارتقای کیفی منجر به کسبِ چنين افتخاري در زمينه صنعت كشور شده است. از بدو تأسیس تا کنون، گروه هاگلر موفقیت;های چشمگیر و دستاوردهای قابل توجهي را از آن خود کرده است که نشان از تمایل این سازمانِ گسترده به تعالی و پویایی در انجام امور مختلف و خلقِ ارزش;های متنوع دارد.

راه حل و برنامه

تیم هاگلر همواره آماده خدمت رسانی به تمامی صنایع می باشد و تلاش خود را در جهت ارائه بهترین راهکارها برای شما عزیزان انجام می دهد و بدین منظور مقالاتی را در این زمینه گردآوری نموده است که در این زمینه مشاوره و راهنمایی فراوانی به شما دوستان نماییم برای مطالعه به آنها مراجعه نمایید.

مقالات سنسور فشار

سنسور فشار پیشرفته ترین محصول جهت اندازه گیری فشار مایعات و گاز ها می باشد.

مقالات سنسور فشار

در این بخش به مطالعه مقالات سنسور فشار و کاربرد آن در صنایع مختلف می پردازیم و سعی می نماییم در زمینه آشنایی با ترانسمیتر فشار و موارد استفاده آن شمارا راهنمایی نماییم.

مطالعه بیشتر >

معرفی برندهای سنسور فشار

شرکت های بسیار پیشرفته و مدرن می توانند این محصول را با کیفیت مناسب تولید نمایند.

معرفی برندهای سنسور فشار

تکنولوژی ساخت سنسور ها امروزه با پیشرفت های بسیار زیادی روبرو ست و کیفیت و کارآیی سنسور به مرور زمان بیشتر شده و معمولا سیستم آن پیچیده تر و حساس تر شده است.

مطالعه بیشتر >
 

نمایندگان ما

هاگلر جهت ارائه خدمات با کیفیت عالی و سرعت بالا به مشتریان خود در اکثر نقاط کشور نماینده فعال دارد.

نمایندگان ما

هدف از ارائه نمایندگی هاگلر به شهرهای مختلف در سطح کشور ، صرفا بالا بردن مقدار فروش نیست بلکه سیاست اصلی هاگلر ارائه خدمات با کیفیت به مصرف کنندگان نهایی است .

مطالعه بیشتر >

شرکت فیوچر اسکای

فیوچراسکای باسابقه 18 سال حضور در بازارهای جهانی فعالیت خودرا درزمینه های مختلف گسترش داده است.

شرکت فیوچراسکای

متخصصین بازرگانی شرکت فیوچر اسکار با استفاده از تجربه 18 ساله خود در حوزه ی بازرگانی بین المللی با شعار حمایت از صادرات محصولات ایرانی آماده خدمت رسانی می باشد.

مطالعه بیشتر >
آقای امیر حسین سوری مدیر توسعه و فروش خارجی شرکت فیوچر اسکای

امیرحسین سوری

مدیر توسعه و فروش خارجی
آقای مهرداد اسفندیاری مدیر فروش سنسور فشار

مهرداد اسفندیاری

مدیر فروش
آقای هادی رستم خانی مدیر فنی سنسور فشار و ترانسمیتر فشار هاگلر

هادی رستم خانی

مدیر فنی
آقای محمد اعتدالی کارشناس تحقیق و توسعه سنسور فشار

محمد اعتدالی

كارشناس تحقيق و توسعه (R & D)
 

سارا راد

مدیر منابع انسانی
مدیر آیتی سایت سنسور فشار هاگلر

فرح سیدین

مدیر IT
کارشناس دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات ترانسمیتر فشار

سعید عابدی

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

رامین اسفندیاری

کارشناس فروش
درباره ما

شرکت هاگلر ایران از سال1389 ، در قالب زیر مجموعه شرکت بین المللی فیوچر اسکای، به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت هاگلر آلمان؛ در دفتر ایران فعالیت خود را با هدف اصلی ارایه خدمات در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار آغاز نمود.

از همان سالهای نخست، شهرت و اعتبار این گروه، علاوه بر تاکید بر کیفیت انجام امور و احترام به خواسته مشتریان ، در گرو ارایه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بوده و در حال حاضر از جایگاه رفیعی در این زمینه برخوردار می باشد.

بیشتر بدانیم >
واحد پشتیبانی

تیم پشتیبانی هاگلر پاسخگوی تمامی اشخاصی است که درمورد سنسور فشار و نحوه نصب آن سوال دارند . لازم به ذکر است که مهم نیست سنسور فشار از چه برندی است و ما آمادگی پاسخگویی به تمامی سوالات در زمینه سنسور فشار و لوازم جانبی آن را داریم.

لطفا در صورت نیاز به مشاوره با واحد پشتیبانی هاگلر تماس حاصل فرمایید 09331449140

بیشتر بدانیم >

تماس با ما

دفتر فروش : تهران- بزرگراه آیت الله اشرفی اصفهانی- قبل از خیابان مرزداران- خیابان خجسته پور(باهنر) - پلاک 110(ساختمان ونوس) تلفن: 02144976441-02144976345

دفتر پشتیبانی : اصفهان، خ بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، کوچه 29 ساختمان پردیس طبقه 4 واحد 10 تلفن: 03132684915

دفتر امارات : دبی- دیره - خیابان پور سعید - ساختمان سیتی فارمسی واحد3 تلفن: 0097142595133