X

سوالات متداول سنسور فشار

 • موارد کاربرد سنسور فشار هاگلر چیست؟

  سنسور فشار (ترانسمتر فشار) هاگلر در اکثر پروژه های ابزار دقیق و پروژه های اتوماسیون صنعتی در صنایع مختلف نظیر : صنعت آب و فاضلاب، صنعت نفت و گاز، صنایع غذایی، صنعت پزشکی و دارو سازی، صنعت خودروسازی، صنایع برودتی، صنعت نساجی، صنعت کرایوژنیک، صنعت ریلی (راه آهن)، صنعت تولید انرژی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

 • شرایط محیطی تاثیر گذار بر روی سنسور فشار چیست؟

  از جمله موارد تاثیر گذار در افزایش طول عمر سنسور فشار، توجه به شرایط دمایی محیط نصب سنسور فشار، نوع و میزان خورندگی سیال، دمای سیال، میزان لرزش و شوک (ضربه) اعمال شونده به سنسور و میزان شدت میدان مغناطیسی اطراف محل نصب سنسور فشار می باشد. از آنجایی توجه به تک تک موارد ذکر شده در انتخاب سنسور فشار بسیار مهم وضروری و همچنین تخصصی می باشد خواهشمند است قبل از انتخاب سنسور فشار حتما مقاله اتوماسیون صنعتی در زمینه راهنمای انتخاب سنسور فشار را مطا لعه یا با تیم پشتیبانی فنی هاگلر مشورت بفرمایید.

 • رنج های سنسور فشار هاگلر چیست؟

  سنسور فشار سری HOT سوزنی : [1000 … -1] bar شامل خروجی های آنالوگ 4 … 20 mA و 0 … 5 VDC و 0 … 10 VDC

  سنسور فشار سری HOF دیافراگمی: [200 … 0] bar شامل خروجی آنالوگ 4 … 20 mA

  سنسور فشار سری HOM میلی بار: [600 … 0] mbar شامل خروجی آنالوگ 4 … 20 mA

  سنسور فشار سری HOD فشار بالا: [0 -1600 ~ 4000] bar شامل خروجی آنالوگ 4 … 20 mA

 • نکات نصب سنسور فشار چیست؟

  یکی از مهمترین دلایل خرابی سنسور فشار عدم توجه به نکات نصب سنسور فشار می باشد. جهت کسب اطلاعات دقیق در خصوص نصب و افزایش طول عمر سنسور فشار می توانید به صفحه راهنمای نصب سنسور فشار مراجعه بفرمایید.

 • دلایل انتخاب سنسور فشار دیافراگمی چیست؟

  از جمله مهترین دلایل استفاده از سنسور فشار دیافراگمی عبارتند از: اندازه گیری فشار سیالات فاسد شدنی مثل شیر و لبنیات و ... اندازه گیری فشار سیالات چسبنده و دارای ویسکوزیته بالا

 • آیا امکان ارائه مشاوره برای راهنمایی،خرید،نصب و نگهداری سنسورهای فشار هاگلر از طریق مشاوران شرکت هاگلر وجود دارد؟

  بله، یکی از مهمترین اهداف اصلی شرکت هاگلر ارائه خدمات و مشاوره تخصصی بدون هزینه به مشتریان گرامی می باشد. شعار اصلی شرکت هاگلر رفع نیاز صنعتگران، چه در زمینه ارائه خدمات و چه در زمینه عرضه محصولات می باشد حتی اگر این فرایند منجر به فروش نگردد.

 • آیا شرکت هاگلر در زمینه فروش تجهیزات ابزار دقیق و سایر تجهیزات مرتبط با اتوماسیون صنعتی فعالیت دارد؟

  بله. شرکت هاگلر زیر مجموعه شرکت بین المللی فیوچر اسکای می باشد. بنابراین شرکت هاگلر توان تامین انواع قطعات ابزار دقیق و تجهیزات اتوماسیون صنعتی مورد نیاز مشتریان و صنعتگران گرامی را دارد. جهت مشاوره در خصوص می توانید با واحد فروش و یا پشتیبانی فنی هاگلر تماس حاصل بفرمایید.

 • آیا شرکت هاگر در زمینه برگزاری دوره های ابزار دقیق، آموزش ابزار دقیق و یا آموزش پروژه ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی خدمات قابل ارائه دارد؟

  تیم پشتیبانی فنی هاگلر همواره پاسخگوی سوالات فنی مشتریان عزیز در زمینه مهندسی ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی بوده و حتی امکان بازدید رایگان از صنایع را برای صنعتگران عزیز فراهم نموده است. برنامه ریزی های لازم جهت برگزاری دوره های ابزار دقیق به صورت حضوری و تصویری و ارائه مشاوره های تخصصی و آموزش پروژه ابزار دقیق صورت گرفته که اطلاع رسانی های لازم در این زمینه صورت خواهد گرفت.

 • آیا سنسور های فشار هاگلر قابلیت تغییر رنج یا قابلیت کالیبراسیون دارند؟نحوه کالیبراسیون آن به چه صورت است؟

  سنسور های فشار هاگلر دارای محدود رنج ثابت می باشند و بنابراین امکان تغییر رنج و یار کالیبراسیون آن ها وجود ندارد. سنسور های فشار (تراسنمیتر فشار) که قابلیت تغییر رنج دارند معمولا با نام های Rerange یا Adjustable شناخته می شوند. برای کالیبراسیون تجهیزات ابزار دقیق نظیر سنسور های فشار Adjustable نیاز به تجهیزات کالیبراسون بسیار دقیق می باشد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد پشتیبانی فنی هاگلر تماس بگیرد.

سوالات متداول سنسور فشار

درباره ما

شرکت هاگلر ایران از سال1389 ، در قالب زیر مجموعه شرکت بین المللی فیوچر اسکای، به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت هاگلر آلمان؛ در دفتر ایران فعالیت خود را با هدف اصلی ارایه خدمات در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار آغاز نمود.

از همان سالهای نخست، شهرت و اعتبار این گروه، علاوه بر تاکید بر کیفیت انجام امور و احترام به خواسته مشتریان ، در گرو ارایه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بوده و در حال حاضر از جایگاه رفیعی در این زمینه برخوردار می باشد.

بیشتر بدانیم >
واحد پشتیبانی

تیم پشتیبانی هاگلر پاسخگوی تمامی اشخاصی است که درمورد سنسور فشار و نحوه نصب آن سوال دارند . لازم به ذکر است که مهم نیست سنسور فشار از چه برندی است و ما آمادگی پاسخگویی به تمامی سوالات در زمینه سنسور فشار و لوازم جانبی آن را داریم.

لطفا در صورت نیاز به مشاوره با واحد پشتیبانی هاگلر تماس حاصل فرمایید 09331449140

بیشتر بدانیم >

تماس با ما

دفتر فروش : تهران ، صادقیه ، باغ فیض، خیابان باهنر(خجسته پور) ، پلاک 110(ساختمان ونوس) ، واحد39 شماره های تماس : 44976345-021 - 02144976441

دفتر پشتیبانی : اصفهان، خ بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، کوچه 29 ساختمان پردیس طبقه 4 واحد 10 تلفن: 03132684915

دفتر امارات : دبی ، دیره ، خیابان پور سعید ، ساختمان سیتی فارمسی واحد3 تلفن: 0097142595133