X

تاریخچه شرکت هاگلر ایران

شرکت هاگلر ایران از سال1389 ، در قالب زیر مجموعه شرکت بین المللی فیوچر اسکای، به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت هاگلر آلمان؛ در دفتر ایران فعالیت خود را با هدف اصلی ارایه خدمات در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار آغاز نمود. از همان سالهای نخست، شهرت و اعتبار این گروه، علاوه بر تاکید بر کیفیت انجام امور و احترام به خواسته مشتریان ، در گرو ارایه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بوده و در حال حاضر از جایگاه رفیعی در این زمینه برخوردار می باشد که سوابق درخشان این سالها و مشتریان بیشمار آن، حاکی از معتبر و موفق بودن در حوزه فعالیت خود می باشد. در ادامه مسیر، گسترش تکنولوژی و کسب تجربه در زمینه تحقیقات بازار و شناسایی نیازهای واقعی مشتریان، مکمل فعالیت های اصلی این گروه قرار گرفت و زمینه را در جهت ارایه ارزشمندترین محصولات و کسب رضایت مشتری فراهم آورد. اکنون مجموعه هاگلر با تکیه بر سابقه درخشان و انجام تهعدات کاری، جز ده برند برتر در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار در ایران شناخته شده که موفقیت خود را علاوه بر کیفیت کالا و خدمات،مدیون کارمندان متخصص ،نمایندگان متعهد و مشتریان وفادارمی داند. با توجه به صنعتی شدن فرآیندها و تاثیر آن در زندگی روزمره، مجموعه هاگلر بر آن است تا ضمن رفع نیاز صنعتگران محترم، گامی مهم در جهت بهبود سطح کیفی خدمات بردارد، لذا ضمن مقدم شمردن مشتری به عنوان الویت اصلی شرکت، در صدد آن است که صحبتهای شما را به عنوان مشتری اصلی شنیده و در مورد نیازها،امیدها و انتظارات شما بیشتر بداند چرا که باور اصلی این شرکت این است که قبل از ارایه خدمات بایست نیازها وانتظارات مشتری را شناسایی و درک کرده و در جهت رفع آن اقدام نمود. بدین منظور مجموعه هاگلر،استراتژی و دیدگاه اصلی خود را مشاوره و کمک در جهت ارایه خدمات در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار قرار داده و همواره سعی در جهت رفع آن داشته است و چنانچه از امکانات کافی برخوردار نباشد، خود را جهت ارایه مشورت و راهنمایی در این زمینه مسئول می داند. امید به آنکه تخصص ، تعهد و اهتمام به انجام وظایف اعضا این گروه ، قدم کوچکی در جهت رشد و شکوفایی بیش از پیش میهن عزیزمان باشد.

راه حل و برنامه

تیم هاگلر همواره آماده خدمت رسانی به تمامی صنایع می باشد و تلاش خود را در جهت ارائه بهترین راهکارها برای شما عزیزان انجام می دهد و بدین منظور مقالاتی را در این زمینه گردآوری نموده است که در این زمینه مشاوره و راهنمایی فراوانی به شما دوستان نماییم برای مطالعه به آنها مراجعه نمایید.

مقالات سنسور فشار

سنسور فشار پیشرفته ترین محصول جهت اندازه گیری فشار مایعات و گاز ها می باشد.

مقالات سنسور فشار

در این بخش به مطالعه مقالات سنسور فشار و کاربرد آن در صنایع مختلف می پردازیم و سعی می نماییم در زمینه آشنایی با ترانسمیتر فشار و موارد استفاده آن شمارا راهنمایی نماییم.

مطالعه بیشتر >

معرفی برندهای سنسور فشار

شرکت های بسیار پیشرفته و مدرن می توانند این محصول را با کیفیت مناسب تولید نمایند.

معرفی برندهای سنسور فشار

تکنولوژی ساخت سنسور ها امروزه با پیشرفت های بسیار زیادی روبرو ست و کیفیت و کارآیی سنسور به مرور زمان بیشتر شده و معمولا سیستم آن پیچیده تر و حساس تر شده است.

مطالعه بیشتر >
 

نمایندگان ما

هاگلر جهت ارائه خدمات با کیفیت عالی و سرعت بالا به مشتریان خود در اکثر نقاط کشور نماینده فعال دارد.

نمایندگان ما

هدف از ارائه نمایندگی هاگلر به شهرهای مختلف در سطح کشور ، صرفا بالا بردن مقدار فروش نیست بلکه سیاست اصلی هاگلر ارائه خدمات با کیفیت به مصرف کنندگان نهایی است .

مطالعه بیشتر >

شرکت فیوچر اسکای

فیوچراسکای باسابقه 18 سال حضور در بازارهای جهانی فعالیت خودرا درزمینه های مختلف گسترش داده است.

شرکت فیوچراسکای

متخصصین بازرگانی شرکت فیوچر اسکار با استفاده از تجربه 18 ساله خود در حوزه ی بازرگانی بین المللی با شعار حمایت از صادرات محصولات ایرانی آماده خدمت رسانی می باشد.

مطالعه بیشتر >
درباره ما

شرکت هاگلر ایران از سال1389 ، در قالب زیر مجموعه شرکت بین المللی فیوچر اسکای، به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت هاگلر آلمان؛ در دفتر ایران فعالیت خود را با هدف اصلی ارایه خدمات در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار آغاز نمود.

از همان سالهای نخست، شهرت و اعتبار این گروه، علاوه بر تاکید بر کیفیت انجام امور و احترام به خواسته مشتریان ، در گرو ارایه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بوده و در حال حاضر از جایگاه رفیعی در این زمینه برخوردار می باشد.

بیشتر بدانیم >
واحد پشتیبانی

تیم پشتیبانی هاگلر پاسخگوی تمامی اشخاصی است که درمورد سنسور فشار و نحوه نصب آن سوال دارند . لازم به ذکر است که مهم نیست سنسور فشار از چه برندی است و ما آمادگی پاسخگویی به تمامی سوالات در زمینه سنسور فشار و لوازم جانبی آن را داریم.

لطفا در صورت نیاز به مشاوره با واحد پشتیبانی هاگلر تماس حاصل فرمایید 09331449140

بیشتر بدانیم >

تماس با ما

دفتر فروش : تهران ، صادقیه ، باغ فیض، خیابان باهنر(خجسته پور) ، پلاک 110(ساختمان ونوس) ، واحد39 شماره های تماس : 44976345-021 - 02144976441

دفتر پشتیبانی : اصفهان، خ بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، کوچه 29 ساختمان پردیس طبقه 4 واحد 10 تلفن: 03132684915

دفتر امارات : دبی ، دیره ، خیابان پور سعید ، ساختمان سیتی فارمسی واحد3 تلفن: 0097142595133