X

سوالات متداول سنسور فشار

 • سنسورهای فشار شرکت هاگلر در چه صنایعی کاربرد دارند؟ 

  صنایع آب و فاضلاب، صنایع غذایی، صنایع پزشکی و دارو سازی، صنایع خودروسازی، صنایع برودتی، صنایع نساجی، صنایع کرایوژنیک، صنایع ریلی (راه آهن)، صنایع تولید انرژی

 • رنج های مختلف سنسور فشار هاگلر ،برای چه شرایطی مناسب می باشند؟

  از جمله موارد تاثیر گذار در افزایش طول عمر سنسور فشار، توجه به شرایط دمایی محیط نصب سنسور فشار، نوع و میزان خورندگی سیال، دمای سیال، میزان لرزش و شوک (ضربه) اعمال شونده به سنسور و میزان شدت میدان مغناطیسی اطراف محل نصب سنسور فشار می باشد. از آنجایی توجه به تک تک موارد ذکر شده در انتخاب سنسور فشار بسیار مهم وضروری و همچنین تخصصی می باشد خواهشمند است قبل از انتخاب سنسور فشار حتما با تیم پشتیبانی هاگلر مشورت بفرمایید.

 •  سنسور فشار هاگلر  چه رنج هایی دارد ؟ 

  سنسور فشار سری HOT سوزنی : [-1 … 1000] bar شامل خروجی های آنالوگ 4 … 20 mA و 0 … 5 VDC و 0 … 10 VDC

  سنسور فشار سری HOF دیافراگمی: [0 … 200] bar شامل خروجی آنالوگ 4 … 20 mA

  سنسور فشار سری HOM میلی بار: [0 … 600] mbar شامل خروجی آنالوگ 4 … 20 mA

  سنسور فشار سری HOD فشار بالا: [0 -1600 ~ 4000] bar شامل خروجی آنالوگ 4 … 20 mA

 • دلایل انتخاب سنسور فشار دیافراگمی چیست؟

  از جمله مهترین دلایل استفاده از سنسور فشار دیافراگمی عبارتند از: اندازه گیری فشار سیالات فاسد شدنی مثل شیر و لبنیات و ... اندازه گیری فشار سیالات چسبنده و دارای ویسکوزیته بالا

 • آیا امکان ارائه مشاوره برای راهنمایی،خرید،نصب و نگهداری سنسورهای فشار هاگلر از طریق مشاوران شرکت هاگلر وجود دارد؟

  بله، یکی از مهمترین اهداف اصلی شرکت هاگلر ارائه خدمات و مشاوره تخصصی بدون هزینه به مشتریان گرامی می باشد. شعار اصلی شرکت هاگلر رفع نیاز صنعتگران، چه در زمینه ارائه خدمات و چه در زمینه عرضه محصولات می باشد حتی اگر این فرایند منجر به فروش نگردد.

درباره ما

شرکت هاگلر ایران از سال1389 ، در قالب زیر مجموعه شرکت بین المللی فیوچر اسکای، به عنوان نمایندگی انحصاری شرکت هاگلر آلمان؛ در دفتر ایران فعالیت خود را با هدف اصلی ارایه خدمات در زمینه تجهیزات اندازه گیری فشار آغاز نمود.

از همان سالهای نخست، شهرت و اعتبار این گروه، علاوه بر تاکید بر کیفیت انجام امور و احترام به خواسته مشتریان ، در گرو ارایه خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات بوده و در حال حاضر از جایگاه رفیعی در این زمینه برخوردار می باشد.

بیشتر بدانیم >
واحد پشتیبانی

تیم پشتیبانی هاگلر پاسخگوی تمامی اشخاصی است که درمورد سنسور فشار و نحوه نصب آن سوال دارند . لازم به ذکر است که مهم نیست سنسور فشار از چه برندی است و ما آمادگی پاسخگویی به تمامی سوالات در زمینه سنسور فشار و لوازم جانبی آن را داریم.

لطفا در صورت نیاز به مشاوره با واحد پشتیبانی هاگلر تماس حاصل فرمایید 09331449140

بیشتر بدانیم >

تماس با ما

دفتر فروش : تهران- بزرگراه آیت الله اشرفی اصفهانی- قبل از خیابان مرزداران- خیابان خجسته پور(باهنر) - پلاک 110(ساختمان ونوس) تلفن 02144976441-02144976345

دفتر پشتیبانی : اصفهان، خ بزرگمهر، ابتدای هشت بهشت غربی، کوچه 29 ساختمان پردیس طبقه 4 واحد 10 تلفن 03132684915

دفتر امارات : دبی- دیره- منطقه پورت سعید-ساختمان بیزینس پوینت- طبقه 2 - واحد 202 تلفن 0097142595133