مقاله

سنسور فشار لینکلن از برترین تجهیزات ابزار دقیق

sedighi 0 104 رتبه مطلب: بدون رتبه

سنسور فشار لینکلن یکی از برترین تجهیزات عرضه شده در سرتاسر جهان می باشد. با استفاده از سنسور فشار لینکلن خسارت های مالی و جانی را کاهش دهید.

درباره سنسور فشار alps بيش تر بدانيم!

sedighi 0 91 رتبه مطلب: بدون رتبه

از زماني كه سنسور فشار alps اختراع و تأسيس شد، به عنوان دستگاه ورودي مورد استفاده قرار گرفت. شرکت alps همه چيز را با زمان سازگار مي كند، محصولات كوچك تر و كم جا تر را توليد مي كنيد و به نيازهاي متعدد و چند منظوره پاسخ مي دهد. با اشاره به وجود حس مسئوليت در این شرکت، سنسور فشار alps هميشه با حفظ استاندارد هاي بالا، محصولات "درست" را دنبال و توليد مي كند.

سنسور فشار adcon، برند هدایت کننده بازار

sedighi 0 67 رتبه مطلب: بدون رتبه

سنسور فشار adcon یکی از مهمترین محصولات شرکت اتریشی ADCON Telemetry می ­باشد که به کمک تیم تحقیق و توسعه خود، بر اساس تکنولوژی UHF و  GSM / GPRS به طراحی و توسعه رادیو های دیجیتالی برای انتقال داده می ‌پردازد.

سنسور فشار aanderaa

sedighi 0 74 رتبه مطلب: بدون رتبه

امروزه شرکت‌های مختلفی در سراسر جهان به ارائه خدمات و فناوری‌های سازگار با محیط‌زیست مشغول هستند. یکی از این شرکت‌ها، شرکت aanderaa  و فناوری سنسور فشار aanderaa است، که در زمینه  تولید و توسعه محصولات جدید برای حفظ و استفاده مجدد از آب فعالیت می‌کند. سنسور فشار aanderaa یکی از مهم‌ترین فناوری‌های این شرکت است که هم کیفیت بالایی دارد  و هم با محیط‌زیست ، سازگار است. کاربرد سنسور فشار aanderaa ، بیشتر در زمینه اکتشافات در بستر دریاها و صرفه‌جویی در مصرف آب است.

RSS
12345678910انتها